Kuličková dráha start

Cena: 990 Kč Původní cena:

Cena včetně DPH.

Stavebnice probouzí prostorovou fantazii a stimuluje motorické funkce dětí i dospělých.

Tuto sadu lze přizpůsobit přidáním jména, nebo názvu firmy, viz "Kuličková dráha start - dárková" níže.

Balení obsahuje 6 funkčních kostek v barvě slonová kost a 2 podkladové kostky v barvách modrá a růžová, 2 kuličky z ušlechtilé oceli, návod v češtině, angličtině a němčině, vše vloženo do papírové krabičky vyrobené z recyklovaného papíru. Hmotnost je pouze 150 gramů, 5,29 uncí, proto je produkt vhodný i pro zábavu na cestách.

Kostky mají rozměry 3 x 3 x 3 centimetry, 1.18 x 1.18 x 1.18 palce, vestavěný 8M-Tronic® automatický magnetický systém, patentovaný minimalistický design, a doživotní záruku.

Doporučený věk je 6+, výrobek není vhodný pro děti do 3 let, protože obsahuje malé části a hrozí nebezpečí vdechnutí.

Dodací lhůta: 5 až 6 měsíců.

Na objednání

Kuličková dráha start - dárková se jménem Kuličková dráha start - dárková se jménem

Kuličková dráha start - dárková se jménem

6 funkčních kostek a 2 podkladové s Vašim jménem v povrchu

Cena: 1 060 Kč"Jsme naprosto nadšeni! Kuličková dráha je úžasná! Syn se snaží postavit různé dráhy z první sady, druhou dostane později."

- Jenny -


"Dcera byla úplně nadšená! Moc děkujeme! Hrozně si vážila toho nápisu jen pro ni. Děkuji za ni a zdravím."

- Kamila -


"Máte to moc pěkně vyrobené, i to balení je super."

- Jana -


"Balíček prišiel v poriadku. Je to super, som veľmi spokojná! :-)"

- Zuzana -


30+ kuličkových drah s jednou sadou

Díky promyšleným otvorům ve funkčních kostkách lze s jednou sadou osmi kostek postavit více než 30 různých kuličkových drah. Se dvěma sadami lze postavit více než 100 různých kuličkových drah.

8M-Tronic® magnetický systém

8M-Tronic® - patentovaný a jedinečný automatický magnetický systém pro magnetické hračky nové generace, přináší kromě funkčních benefitů také novou úroveň bezpečnosti pro magnetické hračky. Vždy při změně vzájemné polohy kostek dojde uvnitř kostek k automatickému přenastavení vnořených magnetů.

Maximálně ekologické

Sada je vyrobena s téměř nulovým odpadem, z biologicky rozložitelného materiálu z kukuřičného škrobu. I s malým množstvím energie se dají dělat velké věci. 

Kvalita na prvním místě

Kostky KODA se zaručují certifikáty nejvyšší kvality a bezpečnosti a jsou opatřeny doživotní zárukou. Splňují nejvyšší standardy požadované Evropskou unií, a díky tomu mohou být prodávány po celém světě.

Zábava na míru

Využití 3D tisku nám umožňuje řídit se přáním a požadavky každého zákazníka.

Vyrobeno v ČR

Magnetická dráha je ryze český výrobek -⁠ od zrodu myšlenky po samotnou výrobu.

Možnost vrácení do 30 dnů

Objednané stavebnice nám můžete do 30 dnů od převzetí vrátit bez udání důvodu, vrátíme Vám peníze včetně nákladů na dopravu. Stačí napsat na e-mail info@kodakids.com že chcete stavebnice vrátit, vyzvedneme je u Vás na naše náklady, na Vás bude jen stavebnice předat dopravci.

Garantovaný zpětný odběr

Vnímáme svůj díl společenské odpovědnosti a nechceme aby výrobky končily na skládkách nebo ve spalovnách odpadu, pokud mohou být dále využívány, nebo recyklovány. Stačí napsat na e-mail info@kodakids.com že žádáte o zpětný odběr, stavebnice u Vás na naše náklady vyzvedneme a postaráme se o jejich další využití v rámci cirkulární ekonomiky.